V KERMESZ KARPACKICH SMAKÓW

Wójt Gminy Sanok Mariusz Szmyd oraz Lokalna Grupa Działania „Dolina Sanu” serdecznie zapraszają na V KERMESZ KARPACKICH SMAKÓW, który odbędzie się w sobotę 20 sierpnia na rynku w Mrzygłodzie oraz w niedzielę 21 sierpnia w amfiteatrze sanockiego skansenu. Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie zespół ZAKOPOWER.

Po bardzo udanej imprezie jaką była „Niedziela Polonijna w Gminie Sanok” przyszedł czas na KERMESZ SMAKÓW KARPACKICH, który organizujemy już po raz piąty. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę na uczestników imprezy będzie czekało mnóstwo atrakcji – mówi Mariusz Szmyd Wójt Gminy Sanok

Pokazy rękodzielników, liczne konkursy i zabawy dla najmłodszych, „Smaki Doliny Sanu” – degustacje specjałów sanockiej kuchni, to tylko niektóre atrakcje. Nie zabraknie również dobrej muzyki.

W sobotę na rynku w Mrzygłodzie wystąpi kapela KAMRATY, BIESIADA, zespół JAGOOAR oraz cygańska grupa DZIANI.

W niedzielę na scenie sanockiego skansenu gwiazdą wieczoru będzie zespół ZAKOPOWER. Na scenie pojawi się również IRENA JAROCKA, kapela BIESIADY, zespół YAGOOAR oraz ATAVA YO z St. Petersburga . Już dzisiaj gorąco Państwa zapraszam na tę dwudniową, pełną atrakcji imprezę – mówi Wójt Gminy Sanok

Patronat honorowy objęła Elżbieta Łukacijewska – Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Małgorzata Chomycz – Wojewoda Podkarpacki. Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Województwa Podkarpackiego.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *